Festyn integracyjny

W dniu 29.05.2015 na „Polanie podleśnej” odbył się festyn integracyjny.

W programie znalazły się między innymi:

Spartakiada Przedszkolaka”

Przybiciem około dwustu „piątek” przedszkolakom Wiceprezydent Gdańska Piotr Kowalczuk oficjalnie rozpoczął „II Wrzeszczańską Olimpiadę Przedszkolaka”.
Imprezę zorganizowali wolontariusze Fundacji Droga, oraz kadra Przedszkola de la Salle, przy współpracy radnych Dzielnicy Wrzeszcz Górny oraz Przedszkola nr 4 – Gwarny Dworek.
Na Podleśnej Polanie przez cztery godziny bawiły się nie tylko przedszkolaki, ale również maluchy z sąsiedztwa, które nie uczęszczają do placówek przedszkolnych.

11329843_467184120121532_3237697854726331611_n

II Wrzeszczański Turniej Piłki Nożnej

Zawodnicy wystartowali w czterech kategoriach wiekowych:
kl. I – II
III – IV
V – VI
i ” gim +”.
Wzięły w nim udział trzy szkoły podstawowe: 17, 39 i 45, a także nasz „rodzynek”,
jedyne publiczne gimnazjum we Wrzeszczu, czyli Gim. 26.
S P nr 39 i 45 przygotowały po trzy druży, a SP 17 jedną.
Przeciwnikiem gimnazjalistów była drużyna „Tatusiów SP 45″.

Składamy serdeczne podziękowania  wszystkim którzy, przyczynili się do zorganizowania wspaniałej imprezy integracyjnej dla mieszkańców Gdańska ,Miastu Gdańsk dziękujemy za wsparcie finansowe festynu.

Międzynarodowy Dzień Dziecka

happy-sun-okulary-i-kwiat-ilustracji-z-kreskowki_279-13422

Z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka Zarząd Fundacji życzy wszystkim dzieciom dużo uśmiechu na co dzień, samych radosnych chwil, wakacji pełnych przygód oraz słodkich niespodzianek w dniu ich święta i nie tylko :)

Druga dostawa jabłek została rozdysponowana

jablka1jablka2Z pysznych polskich jabłek skorzystały: 3 Przedszkola, Dom Pomocy Społecznej, Zespół Szkół Specjalnych, Dom Samotnej Matki, Dom dla Bezdomnych, podopieczni fundacji.

W sumie zostało rozdysponowane 33 tony jabłek. Składamy serdeczne podziękowania za pomoc przy rozładunku uczniom Zespołu Szkół Specjalnych w Gdańsku ul. Batorego oraz mieszkańcom Domu dla Bezdomnych w Gdańsku ul. Sztutowska.

Życzenia Świąteczne

kurczaczek_full

Z okazji Świąt Wielkiej Nocy fundacja Droga składa wszystkim darczyńcom, wolontariuszom oraz sympatykom najserdeczniejsze życzenia zdrowia, szczęścia, pomyślności oraz wielu radosnych chwil spędzonych
w rodzinnym gronie.

Wielkanocna zbiórka żywności

zbiorka2015

faniMani.pl

fanimani

Życzenia Świąteczne

gwiazdkowa_choinka

Wspaniałych świąt Bożego Narodzenia
spędzonych w ciepłej, rodzinnej atmosferze,
samych szczęśliwych dni w nadchodzącym roku
oraz szampańskiej zabawy sylwestrowej
życzy Fundacja Droga

Świąteczna Zbiórka Żywności

zbiorka_28-30

Wszystkich chętnych zapraszamy do współpracy przy przeprowadzeniu świątecznej zbiórki żywności dla potrzebujących.

Tel. 606-177-477 / 504-480-262

Podziękowania – Halloween 2014

hallowen

Składamy  serdeczne podziękowania wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie i przeprowadzenie zabawy plenerowej dla dzieci.

Sprawozdanie ze zbiórki żywności

Fundacja Droga na podstawie decyzji Marszałka Województwa Pomorskiego w dniach 27.09-28.09 br. organizowała zbiórkę żywności dla podopiecznych fundacji.
W ramach przeprowadzonej akcji zebrano 833 kg. produktów spożywczych.
Całość pozyskanej żywności przekazano podopiecznym Fundacji oraz mieszkańcom Domu Samotnej Matki MONAR-MARKOT w Gdańsku.