Fundacja DROGA

Fundacja Droga ustanowiona została Aktem Notarialnym Repertorium A 597/2003 z dnia 11.03.2003 roku. Do Krajowego Rejestru Sądowego została wpisana 13.05.2003 roku przez Sąd Rejonowy w Gdańsku XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000161036. Fundacja jest reprezentowana przez Zarząd. Oświadczenia woli powodujące powstanie zobowiązań pieniężnych lub zmian majątku wymagają dla swojej ważności podpisów dwóch członków zarządu. Oświadczenie woli w imieniu Fundacji może składać pełnomocnik , jeśli jest powołany przez Zarząd.

Zarząd Fundacji stanowią:

Tadeusz Len – Prezez Zarządu
Agnieszka Len – Wiceprezez Zarządu

Rada Fundacji:

Grajkowska Joanna
Pietrzak-Każarnowicz Barbara
Gospodarczyk Ryszarda

Cel działania Fundacji:

• propagowanie i rozwój gospodarki i nauki
  • propagowanie i rozwój inicjatyw edukacyjnych , społecznych i wychowawczych ze szczególnym uwzględnieniem patologii społecznej
  • rozwój i propagowanie inicjatyw z zakresu opieki i pomocy społecznej , leczniczej i rehabilitacyjnej
  • propagowanie i rozwój inicjatyw z zakresu ochrony środowiska, o charakterze ekologicznym
  • propagowanie inicjatyw w dziedzinie kultury i sztuki
  • propagowanie idei i inicjatyw w zakresie ochrony środowiska konsumenta

Fundacja jest organizacją działającą na zasadzie non-profit a całość pracy opiera się na pełnym wolontariacie. Podstawowym celem działalności organizacji jest szeroko pojęta pomoc społeczna ludziom bezdomnym i pokrzywdzonym przez los ze szczególnym uwzględnieniem osób w podeszłym wieku , samotnych matek oraz dzieci ze środowisk patologicznych.

Statut Fundacji Droga

144 komentarze do “O Nas”

1. Great info and right to the point. I don’t know if this is actually the best place to ask but do you folks have any thoughts on where to hire some professional writers? Thanks 🙂

2. Cramkey NCP-MCI-6.5 is a targeted study tool designed for Nutanix Certified Professional-Multicloud Infrastructure (NCP-MCI) 6.5 certification, providing concise materials to aid effective exam preparation and success.

3. – Я не получаю то, что хочу.

– Не хватает мотивации на регулярные занятия.

– Мои цели сбываются у других людей.

Почему так, проконсультируйся у опсуимолога!

Вбивай в поиск: „опсуимолог” и получи актуальные контакты.

Ты же знаешь кто такой опсуимолог?

4. Ciekawi mnie, czy masz jakieś nietypowe rytuały, które stosujesz przed opublikowaniem posta, aby upewnić się, że treść jest doskonale dopracowana i zgodna z twoją wizją?

5. You’re so awesome! I don’t believe I have read a single thing like that before. So great to find someone with some original thoughts on this topic. Really.. thank you for starting this up. This website is something that is needed on the internet, someone with a little originality!

6. I appreciate the effort that goes into creating high-quality content, and this post was no exception. The insights and information were top-notch and made for a really engaging read. Keep up the great work!

7. This is really interesting, you’re a very skilled blogger, I’ve joined your dental implants in Turkey feed and look forward to seeking more of your magnificent post. Also, I’ve shared your site in my social networks!

8. You’re so awesome! I don’t believe I have read a single thing like that before. So great to find someone with some original thoughts on this topic. Really.. thank you for starting this up. This website is something that is needed on the internet, someone with a little originality!